l1

BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR

Vrbanska cesta 30, 2000 Maribor

Telefon: (02) 235 37 00

     eko sola  erasmus logo web3 facebook-icon

 

 

 

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.

Če ne spremenite nastavitev, se z njimi strinjate.

Razumem

logo1    logo2

logotip EKP 2014 2020 SIO 2020

Pogled v zbornico v letu 2021/22

Na tej strani je seznam učiteljev, ki poučujejo splošne in strokovno teoretične predmete ter strokovne module v šolskem letu 2021/2022. Poleg poimenskega seznama si lahko preberete tudi to katere predmete in module poučujejo.

 

Ime in Priimek

Predmet in modul

Zdenka BRUMEN KRALJ

slovenščina, razrednik 3.a razreda

Milena CAJZEK

biologija

Kristina DOLINAR PAULIČ

laboratorijsko delo v veterinarstvu, reja perutnine in čebelarstvo, vodja aktiva strokovnih modulov

Ines GOGER

informatika, matematika, vodja aktiva naravoslovje

Andreja GRAČNER

angleščina, slovenščina, razrednik 1.aPTI razreda

Simon GRAČNER

gospodarjenje z naravnimi viri energije in ostanki, izbrane vsebine iz naravovarstva, krajinarstvo v naravovarstvu, oblikovanje cvetličnih vezav in dekoracij, okrasne zelnate rastline, poročna floristika, predelovanje organskih odpadkov in vzdrževanje bioloških in rastlinskih čistilnih naprav, pridobivanje lesne biomase, priprava in izdelava aranžmajev, šopkov in nasadkov, trajnostni razvoj, žalna floristika, urejanje spletnih strani, vodja PUZ-a: program naravovarstveni tehnik in mehanik kmetijskih in delovnih strojev, organizator praktičnega usposabljanja pri delodajalcih za program naravovarstveni tehnik, razrednik 1.a razreda

Natalija HORVAT

ekosistemi, izvajanje dejavnosti v prostoru in ekoremediacije, izbrane vsebine iz naravovarstva, matematika, naravovarstvena zakonodaja in etika, razrednik 3.e razreda

Drago JAKOPIN

športna vzgoja, razrednik 2.d razreda

Darja JUVAN PASTIRK

anatomija in fiziologija domačih živali, izbrane vsebine iz veterinarske tehnologije, veterinarska tehnologija, razrednik 4.c razreda

Barbara KAJBA MORI

biologija

Urška KASENBURGER

dobrobit živali, rejne živali, veterinarska tehnologija, razrednik 3.c razreda

Nina KLOBASA

anatomija in fiziologija domačih živali, izbrane vsebine iz veterinarske tehnologije, vzreja in zdravstveno varstvo malih živali, organizatorka praktičnega pouka veterine, organizator praktičnega usposabljanja pri delodajalcih za veterino, vodja PUZ-a: program veterinarski tehnik, razrednik 1.b razreda

Rafael KOŠEC TEKAVC likovna umetnost
Anton KRAJNC ravnatelj šole
Boštjan LAMPRET športna vzgoja, razrednik 2.e razreda
Branka MALINGER oskrba živali, vzreja in zdravstveno varstvo malih živali, razrednik 1.c razreda
Tanja MATJAŠIČ angleščina, nemščina, razrednik 3.d razreda
Uroš MIKOLIČ anatomija in fiziologija domačih živali, dobrobit živali, vzreja in zdravstveno varstvo malih živali
Lea OBLAK kemija, naravoslovje, razrednik 2.c razreda
Klementina PERKO informatika, skrbnik e-dnevnika, administrator spletne učilnice, razrednik 4.a razreda
Vesna PIRNAT higiena živil, veterinarska tehnologija
Samo PODBREŽNIK umetnost (glasba), pevski zbor
dr. Andrej PODJAVORŠEK izbrane vsebine iz kmetijstva, osnove kletarstva, podjetništvo in trženje, poljedelstvo, predelava sadja, prodaja in svetovanje v kmetijstvu, varstvo rastlin, vodenje del na  kmetijskem gospodarstvu
Nataša PUKŠIČ nemščina, poslovno komuniciranje, sociologija, razrednik 3.b razreda
Andreja RAJH kemija
Srečko REHER slovenščina
Mojca REP laborant
Jasmina ROČENOVIČ etologija, pridelava krme, prodaja in svetovanje v kmetijstvu, reja živali, zootehnika, razrednik 1.d razreda
Monika RUBIN BRAČKO

slovenščina, vodja aktiva družboslovja, razrednik 4.b razreda

Nives SANTIN REGVAT slovenščina, zgodovina
Helena SLIVNJAK RAMUTA izbrane vsebine iz naravovarstva,  osnove hortikulture, osnove krajinarstva, osnove rastlinske pridelave z varstvom rastlin, poslovno komuniciranje, podjetništvo in trženje, pridelava poljščin, pridobivanje zelišč, varstvo naravnih vrednot,  vodja PUZ-a: program cvetličar, vodja interesnih dejavnosti, razrednik 2.a razreda
Anton ŠTERN elektronski sistemi in hidravlične naprave na pogonskih in delovnih strojih, popravila gradbenih in komunalnih strojev in naprav, upravljanje kmetijske mehanizacije z varnim delom, vzdrževanje pnevmatik

Rok ŠTIBLER

izbrane vsebine iz veterinarske tehnologije, veterinarska tehnologija, razrednik 4.d razreda

Romana ŠUMAN

fizika, matematika, tajnik PM in ZI, razrednik 2.b razreda

Petra TISNIKAR

matematika

Erna TRAMŠEK

veterinarska tehnologija

Tomaž TRAMŠEK

športna vzgoja, razrednik 1.e razreda

Bernard VOGRINC

naravoslovje, varilstvo in kovaštvo

Bogdana VRATANAR

družboslovje, geografija, razrednik 2. aPTI razreda

Damjana VRBNJAK

informatika in poslovno komuniciranje, montaža, vzdrževanje in popravila naprav in opreme v kmetijstvu in vrtnarstvu, popravila mehanskih sklopov in naprav

Jolanda ZIHERL SAJKO

angleščina